Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz ecaddict #12 üzenetére

    Tesztekről csak annyit, hogy 5-6 évig jártam autohifi versenyekre.Az egyik nagymenő autohifis cég termékei az egyik magazinban mindíg kiemelkedőbben szerepeltek mint a többi (Több márka is több kategóriában) Aztán mivel mi is ennek a cégnek a termékeit vásároltuk és egyszer garanciális hiba miatt szervízbe kellett vinnünk pár készüléket, kiderült, hogy a garanciális cégként megbízott franchise vállalkozás az említett magazin főszerkesztőéjé.. Szóval ebben az újságban a legtöbb teszt BUNDA!!! Ezek alapján a teszteknek leginkább akkor hiszek ha magam próbálom ki, a saját környezetemben a saját eszközparkommal...
    A Lényeg, hogy itt szorongatom az új jövevényt, amelyet bár én bontottam ki a fóliából, mégis festékhibás, pont a bal első élénél nyúlt bele valaki egy kb 2mm x 2mm-es részen..
    Ez azért bosszantó, mert ha ki is cseréltetem (3napon belül ki lehetne gondolom), akkor is egy plussz út a 11.ker-ből a francia útra, ami a mai tapasztalatok alapján 3 órás kocsikázás a dugóban, és kb 1000-1500Ft üzemanyag..
    Szóval nem jó mementó így elsőre... Éjjel még beüzemelem, meg holnap csinálok pár fotót kívülről-belülről "Laca módra"..

Új hozzászólás Aktív témák