Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz eight #3532 üzenetére

    Igen, jók. Nálam a router csak ddns-re van használva + ugye az alap funkciók. Bár van NAS minden másra (transmission, smb, ftp). Ha véletlen valami tönkremegy, ne kelljen mindent újraprogramozni. Én is szórakoztam ilyenekkel régen. Sok mindent tudnak, de egy idő után már az (itthon elérhető) internetnet lesz a szűk keresztmetszet. Egyébként ott döntöttem el, hogy hagyom a fenébe, amikor bárhogy állítottam bármit, nem lehetett eltünteni a yt-ról a reklámokat. Böngészőben ugye ott az adblock, telefonon yt vanced.. nade egy félig okos tv-n? Mindenképp azt szerettem volna használni, (zene+szórakozás) ezért döntöttem a premium mellett..Minden másra (filmek,sorozatok) ott a NAS+kodi box.. Nekem így tökéletes és mindig van net, és jó kapcsolat. Nem kell nézegetnem, hogy épp melyik beállítás nem a legoptimálisabb. (Persze a te eseteben ez más, az egy szintel fentebb van.. :R )

    Egyébként nem értem ezt: "külső szolgáltatás" dolgot, az AdGuardnak az ingyenes részét használom.. soha nem fizetnék dns szerverért, akkor inkább visszahozom a képletbe az rpi-t. :D A yt premium meg valóban fizetős, de egy spotify is az.. ez meg megy telefonrol a yt music+google music, és tv-n a sima yt.. (Ha érdekelne, még a yt origins tartalmakat is tudnám nézni..) Szerintem ennyit megér ez. De nem beszélek én rá senkit :D

    Persze komoly a fejlődés, jó ezt látni, de sajnos az árát is megkérik. Bár most hogy így mondod, egy 100k-s router és simán kivált egy komolyabb NAS-t is elmondásod szerint. Lehet mégsem olyan drága az :D Csak az hogy minden egyben van..ahh fene tudja. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák