Új hozzászólás Aktív témák

  • Metacska

    aktív tag

    Sziasztok,

    Mindig szembesülök új akadályokkal. Van egy AC65P routerem és a netet a DiGi szolgáltatja (gigabites). Minden eszközt wifin keresztül használok.

    Szerintem a történet eleje nem biztos, hogy releváns, de leírom:
    Ha hosszú távra elutazok a családdal itthonról, akkor áramtalanítok, ez érinti a routert is, hazajöttünk kedden és azóta azt tapasztalom, hogy az oldalak lassabban töltenek be, a youtube videók csak 480p-ben skálázva indulnak, ha felteszem full HD-ba, akkor meg kell állítanom a videót, amíg bebufferel némi időt.

    Megnéztem a speedtesten a sebességet, az oldal is lassan tölt be, de a teszt során hozzá a sebességet, alacsonya a latency/ping, minden rendben. Ha letöltök, akkor ott is rendben van a sebesség maga.

    De minden eszközömön, minden weboldal betöltése lassú, lassúak az egyes appokon az adatáramlások (például androidon a messenger üzenetek elküldése). itthonról dolgozom céges laptopon, ott kifejezetten irritáló a külső hálózaton történő munka.

    Csináltam többször router restartot, de nem történt semmi. Ez firmware probléma vagy mi a fene?

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák