Új hozzászólás Aktív témák

  • szilardf

    tag

    Sziasztok!

    Vettem egy O!Play HD2-t. Nagyon tetszik a tudása, ezzel nincs is semmi gondom. Első nekifutásra feltettem az új firmware-t (1.15), azt hiszem -így utólag - ezzel hibát követtem el. A médiák lejátszásánál nem is volt vele semmi gond, rámásoltam 1.5 TB filmet, zenét USB-n keresztül. Közben ugyan kifagyott a menürendszere, azt hiszem internetes menük használata közben, de ennek nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget. Utólag próbálgattam ezeket a menütontokat, de gondolom ezek senkinek sem futnak atomstabilan. A filmek nézése és zenehallgatás közben nagyon jól viselkedett a készülék. Egyszer-kétszer kifagyott videó indításkor, de másodszorra sikerült neki.

    Ami problémás volt, az a menükben való lépkedéskor ért. Vezeték nélküli hálózati konfiguráláskor, filekezelőjében való kereskélés közben (ezt ti is írtátok) újraindítgatott. Ez elég bosszantó volt, és visszavittem az üzletbe 3 napon belül. Kaptam egy másik masinát, amin most már rajta hagytam a rég FW-t. Ez 01.12.11-es verziójú. Ezzel a filekeresgélős kifagyást nem tudom produkálni, ez megjavult. Az internetes alkalmazások eleinte rebootolgatták a készüléket, később elkezdtek működni. HDD-t még nem tettem be a készülékbe, azzal mit művel, nem tudom.

    De lenne egy kérdésem. Ha upgradelem a FW-t 1.15-re, és azzal elkezd újból szerencsétlenkedni, mint a régi készülék, akkor vissza tudom downgradelni a készüléket 01.12.11-re? Engedi, vagy trükközni kell? És kellene valahonnan ez a régi verziójú image. Mert ugyebár asuséknál csak a legfrissebb van fent.

Új hozzászólás Aktív témák