Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz RedCat #36123 üzenetére

    Nagyjából az, amit leírtál, bár én nem vettem észre, hogy a monitor összeköttetéssel az altatás hiánya összefüggésben lett volna, azt leszámítva, hogy amennyiben USB-C - DP porton keresztül csatlakoztattam a méregdrága kábellel a laptopot a monitorhoz, akkor meg pont nem ébredt fel a monitor :D A gép az igen, csak a monitor nem :D

    Ha az Adrenalin fent volt nálam, akkor sokszor még a billentyűzet sem kapcsolt ki, és az egér sem. A külsős HDD-k és SSD-k is villogtak, a laptop RGB-je pedig nem váltott át a pulzáló pirosra ... eltartott egy ideig még rájöttem, hogy az AMD Adrenalinnak van a dologhoz elég erősen köze. Na azóta nincs fent az Adrenalin. AMD Chipset driverből viszont a legfrissebb kerül fel mindig. Azzal nincs gond. Meg persze Nvidiából is.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák