Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz renamed #36106 üzenetére

    Megértelek. Igazából sokan járhatnak így, és sokaknak lehet olyan pechjük, hogy majd 14 nap után esik le nekik a tantusz, és akkor már késő :( Max eladhatja, és bukik egy csomót. Jól látható módon fel kellene tüntetni, hogy nem bővíthető.

    Ez a 8 GB RAM fétis almáéknál van még... de ott az a helyzet, hogy annyira optimalizálva van a dolog, meg annyira másként működik, hogy eljutottak a kevés hardveres mennyiség is bőven elég féle Kánaánba. A Laptop előtt Apple cuccokat néztem. Volt bővíthető, 8 GB-ról 16 GB-ra 80 000 Ft volt a 8 GB RAM felára 2021-ben! :D Na akkor mondtam, hogy oké, hogy csúcsra optimalizálták a szoftvert (egyébként akkumulátoridőn is bajnokok), de azért mégsem ...A 32 GB RAM-ot vettem valamivel több mint a feléért.

    Nálam pl most a BF2042 majdnem 21 GB-ot evett a futó dolgokkal együtt.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák