Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz cs.zs. #35075 üzenetére

    Ramról ne hozz képet, ott csak azért írja ki, hogy dual channel, mert "bekapcsol" a kétcsatornás üzemmód, és nem azért mert megvan mind a 20GB-ig! Ezt ne tessék keverni! :D (korábban én is ezt hittem, itt lettem kiigazítva a fórumon valamelyik topikban, majd utána is néztem)
    De mivel nem hiszel nekem :D , tessék: [link]

    Ezt kell keresd benne, ebből is az utolsó mondat:
    Dual Channel (Flex mode)
    This new, additional technology provides highest flexibility regarding the assembly of memory modules. It rather revokes all limitations and requirements for memory modules to date. The Dual Channel mode also works when using only two, three or four DIMMs with different total capacity in the memory channels.
    The highest capacity available in both memory channels is being used in Dual Channel mode. Moreover, the address range operated in Dual Channel mode is mapped in the lowest, yet initially and mostly used area. The remaining memory is being run in Single Channel mode.

    A fényerő meg azért mert maga az asus oldalán írja, hogy 550:
    [link], ami nem is a 2,8k-ra vonatkozik, arra elvileg 400nits max. Ez a panel van benne az enyémbe: [link] [link]
    Ugye a 400 cd/m2=400 nit, tehát lehetetlen a 616 nit. [link]

    u.i.: Szeretném kihangsúlyozni, hogy nem neked nem hiszek! Csak nem értem, hogy miért ír ki neked 616-ot, mikor nem tud annyit a panel elvileg.
    Tehát nem neked nem hiszek, és nincs bajom veled, ezt szeretném ha tudnád.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák