Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZTE_luky

    aktív tag

    válasz NTonee #20128 üzenetére

    Koszonom szepen mindenkinek, hat igez nem ment tul konnyeden, mert utanna meg a sprinter is irogatott h. Kesik lehet nem is hozza ma..:D de nagy volt az orom, egyertelmuen latszodott minden a zsugorfolian at is, minden megfelelt a cn145d tipusnak! Ennel nagyobb meglepetes mar csak akkor fogadott amikor kibontottam, hihetetlen hogy meg tudnak laptopot ilyen szepen csinalni, eloszor aztbhittem az egesz fem olyan hideg es szalcsiszolt egyszeruen gyonyoru taln meg a tapintasaeol is azt lehet binni, am egy egyszeru kopogtatas utan egyertelmu hogy az egesz muanyag, ami egyaltaln nem baj. Oprendszer meg nincs rajta szova meg nem elveztem ki, csak fogdoshattam.. :D eddig a legeslegjobbb ami tetszik az a billenytu hatter vil. Egyszeruen varazslatos az a piros feny, gyonyoru.. viszont valahogy veletlen sztem kikapcsoltam, mert soha nem kapcsol be nemtudom miert, ha valaki tudja a megoldast kerem segitsen :D :D tenyleg minden lrima ranta hihetetlen egy gepezet! Massziv, nem tul nehez, hihetetlen eros zsaner minden ok rajta. Talan egy kis negativumot tudok rola mondani de tenyleg az is ngyon kicsi az hogy osszeszdi az ujjlenOmatokat fedlap meg billentyuzet meg touchpad is, de ugy gondolok nem hibaja :D ha valakinek kerdese van a lapossal kapcsolatban nyugodtan keressen, szivesen segitek :) en is nagyon szepen koszonom a sok sok valaszt es segitseget, a vegen megerte es beerrett masfel honap nem kis gyumolcse :D

Új hozzászólás Aktív témák