Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz HartgeH3-2.8 #34503 üzenetére

    Amúgy ez a mély teszt akkor lenne talán az igazi, ha közbejön a hétvége... Ilyenkor ugye nincs bent senki a szervizben. Lehetne talán azt csinálni, hogy pénteken, lehajtott kijelző mellett, hogy az azért ne égjen be (én megúsztam egy ilyet, mert amikor meghibásodott, az lehajtott kijelző mellett, de a külső kijelzőre kivetítve volt a laptop által a lefagyott kijelző, a Windows 11 órájával, ami 16:30-on állt, miközben amikor megérkeztem a szobába majdnem 3 órával volt több az idő) , szóval hogy fusson a teszt, és ha hétvégén nem volt fagyás, nem volt újraindulás, akkor vélhetően nem lesz gond vele. Biztonsági szempontból meg gondolom van azért bent karbantartó személyzet, aki fel tud lépni ha zárlat van, egy porral oltóval. Meg ugye van ott bent ilyenkor több gép is nyilván. Ha nem tesztelik ilyenkor, akkor ezek a napok kárba vesznek.

    #34606Skatysuti : Örülök, hogy segíthettem :R

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák