Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhn

    tag

    sziasztok!

    M2N-SLI Deluxe lapom van. kb. szeptember közepén fizettem ki, de eddig 3 hétnél többet nem tudtam használni, az elején kingmax ramokkal próbálkoztam, aztán lett belerakva 2x1GB Geil 667Mhz, ezzel ment kb 2 héig hibamentesen, aztán jött a geb*sz:
    bios minden auto beállításon, memtest nem jelez hibát, viszont a windows fagy, sőt az egy dolog, h lefagy windows de utána reset gomb hatására, monitor ki, felpörögnek a ventilátorok, aztán leáll az egész
    utoljára 1,5 hete vittem vissza a gépet a boltba, h vmit csináljanak vele mert használhatatlan. tegnap visszakaptam azzal a szöveggel, h '' a nagykerben azt mondták, h NEM kell feltenni az alaplapi cdről a gyári alaplapi kezelőprogramokat és úgy jó lesz''(nf570 chipset driver meg az integrált hangchip driver), ja és nem cserélték ki a lapot
    mondanom se kell, h ugyanaz a hibája mint eddig, megfagy, aztán resetelésre leáll
    szval nem vagyok egy hardver guru, de sztem ha resetelem a gépet, és az újraidnulás helyett leáll mielőtt a windows bootolna, azaz mielőtt bármiféle alaplapi driver betöltődne, akkor nem az a megoldás, h nem telepítek rá alaplapi drivereket, hanem a winfos drivereit használom, de javítsatok ki ha tévedek.
    konfig: M2N-SLI Deluxe Athlon64 3200+ ASUS 6600GT Samsung 320GB, 2x1GB Geil RAM Q-Tech 500W táp
    ja tuningolva nincs, annak örülnék, ha végre stabilan működne legalább alapbeállításokkal
    ha tudtok légyszi minél előbb válaszoljatok, köszi előre is

  • mhn

    tag

    válasz Zoli329 #397 üzenetére

    helló!
    és akkor tudsz javasolni olyan lapot amiben 590-es chipset van? jelenleg 30-35e körül van ez az M2N-SLI Deluxe, kb vmi hasonló árban kék, bár ha 5-10e több nem gond csak ne 60e legyen :)
    kösz

Új hozzászólás Aktív témák