Új hozzászólás Aktív témák

  • éN79

    addikt

    Csak egy apró szösszenete, amit tapasztaltam: a lap+proci kombóval egész pofás eredményeket értem el, már ami a tuningot illeti, főleg az OCZ ramokkal. Namármost, nekem szokásommá vált, hogy a felesleges stresszelés elkerülése végett olyan dolgokat állítok be, ami a lehető legkevesebb feszt igényli, így pl. a pcroci full terhelés alatt is csak 1.2V-ot kap 2625-ön, a GEIL ramjaim meg 2V-on szépen elszaladgáltak, ha vissza voltak osztva 667-re, így gyakorlatilag 750-en jártak. Na és itt jön a bibi: már a GEIL-ekkel is próbálkoztam, de aztán feledésbe merült, de ugyebár jöttek az A-DATA-k, aztán ismét eszembe jutott mit is akartam én korábban, azaz a ramokat hagyni 800-on és úgy túlhajtani őket akár feszelve is, csak a kiváncsiság kedvéért. A tuningot egyikőtöknek sem kell bemutatni, mindannyian tudjuk, hogy némi időigénye van, plusz nálam jött még ezzel az EPP-vel való tötymörgés. A végére ismét előjött, hogy bármilyen fesz beállítás mellett és bármilyen időzítéssel bizony ezekkel a ramokkal sem áll fel a win ha a tuingot hagyom és a ramokat 667-ről 800-ra teszem. Elég furcsa, lévén mind a GEIL-ekkel, az OCZ-kel pláne, és gyakorlatilag már az A-Data-kal is értem el a ~880-nál nagyságrendekkel jobb eredményt gyári feszeken. Viszont most valami megzakkant, lehet a lapban. De legalább 667@750 tökéletes. :DDD :F

Új hozzászólás Aktív témák