Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    Szervusztok!

    Először is bocs attól, aki kétszer olvassa, de most leltem rá erre a topikra és itt nagyobb a forgalom. Gondolom így a tapasztalat is. Ezért felvetem a problémámat és felteszem a kérdéseimet is.
    Előre is, köszi, hogy elolvassátok és próbáltok segíteni.

    Néhány napja használok ASUS Xonar DX kártyát. Minőségével elégedett vagyok.
    Azonban felmerült egy problémám. Mikor zenét hallgatok szépen szól, jól beállítva. Közben dolgozok a gépen (net, Word, Excel, aCAD) és bizonyos időközönként elállítódik a hang, tehát, hogy meg szűnik a hang a mélynyomóból, Ezen úgy tudok segíteni, ha megnyitom Xonar DX Audio Center és ott a MAIN ablakban az audio channel-t át állítom 2 channels-től különbözőre, majd vissza 2 channel-re akkor újra jó egy ideig. Ez rendszeresen ismétlődik.
    Ennek kiküszöbölésére, ha jól tudom a Creative drivernél volt/van egy olyan, hogy szinkronizálja a beállítást az operációs rendszerrel, és ha ez nincs be pipálva, akkor megoldódik....
    Valakinek van ötlete, javaslata, esetleg találkozott ilyen problémával?
    Ja és Windows 7-et (64bit) használok és Csak az ASUS honlapjáról letölthető Xonar DX WIN7 Driver (For Windows 7 RTM, 32/64bit) 7.12.8.1775 verziójú drivert telepítettem.
    Valaki használja Win7 alatt? Milyen driverrel?
    Illetve valakinek van infója, tapasztalata a Linux-os kompabilitásról?

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák