Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    Jack@l: Épp te linkelted be azt a képet az AC fejlődéséről, ott van rajta, hogy már most 27+ ember dolgozik a játékon. Nem hinném, hogy az iRacingen ennél olyan nagyon sokkal többen dolgoznának, ez látható a tempójukon is. :D ezek a szimulátorok nem Forza/GT szintű csapatokkal operálnak.

    Valszeg trehányság (ahogy neilszab írta) + pénzkérdés a téma. Egyébként az, hogy nemrég a DLC-t megvehetted potom áron nem lényeges, mert idővel ahogy egyre több DLC jön ki ez az összeg összeadódik + nem mindig van leárazás + nem csak a pénzről van szó, hanem arról, hogy ha olyan cucc van a DLC-ben ami abszolút nem érdekel, akkor is "rákényszerít" a megvételére.

    Ha iR és RRE meg tudta oldani akkor ők is meg tudnák oldani.

    szerk: btw én csak azért vettem meg a DLC1-et, mert láttam a Stefano Casillo egyik programozós videóját, és láttam rajta az elszántságot. :D hogy vmi f@szát akar összehozni. Azt sem tudtam, hogy mi van a DLC-ben.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák