Új hozzászólás Aktív témák

  • Rony949

    őstag

    Hát basszus, nem gondoltam volna, de egyelőre nagyon bejön. A grafika GYÖNYÖRŰ és a helyszínek nagyon hangulatosak. Viszont sajnos beigazolódott amitől tartottam, az optimalizáció fos. Valószínűleg a procim a hibás (i5 4460, 3.20 Ghz, 4 mag), de ettől függetlenül van 16 giga ramom, plusz a videókártyám is egy 6 gigás GTX 1060. Direkt megnéztem, még full lowon is sokszor lemegy 60 fps-ről 50, de még 40 alá is. Ez kurvára gáz szerintem. Bár nem vagyok meglepve, ugyanaz a csapat a felelős érte, aki a Black Flag-et is csinálta és mindannyian tudjuk hogy az is milyen jól fut (még egy GTX 1080-on sincs meg a fix 60 fps). Ja és Full HD-n játszok még mielőtt valamelyikőtök megjegyezné hogy egy 1060 nem 4K-ra vagy 1440p-re való.

    Egyébként ha valaki túl halknak vélné a hangzást, az a Sound beállításoknál nyugodtan állítsa Night módra. Így minden hangosabb lesz, én ezt használom, nekem ez jobban bejön. :)

    Jó játékot mindenkinek és remélem hogy hamar jön erre az optimalizálatlanságra egy patch.

    Ja és igen, hogy még utoljára elmondjam: a játék GYÖNYÖRŰ! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák