Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz tonermagus #627 üzenetére

    A spoileres kérdésre a válasz:

    Nem sejted jól, ez az egyik igazi döntés a játékban, ami tényleg számít, és ha azt választod, hogy nem ölöd meg, akkor nem is fog meghalni, illetve jelentős hatása lesz más karakterekre is a későbbiekben ez a döntés.

    Mert akárhányszor megyek vissza egy hirdetőtáblához mindig van új quest. Így soha nem tudom azt mondani, hogy végre végeztem ezzel a területtel.

    Nem is fog, ezek direkt automatikusan feltöltődnek.

    De ezek mindig "újratermelődnek", mindig mások állnak ott, ez így hulladék, nem sok értelmét látom ennek.

    Csak aki mögötted van. Ha előtted levőket ölsz meg, akkor előrébb kerülsz a listában, ha mögötted levők akkor pedig idővel új kerül a helyükre, igen(elvégre mi is valahogy így kezdjük a sztorit).

    [ Szerkesztve ]

  • Anonymus23

    veterán

    válasz tonermagus #627 üzenetére

    A Questeknél vannak ilyen időre (napi questek?), amik többnyire ismétlődnek, azokat felesleges megcsinálni, mert az mindig ugyanaz, csak XP-t és aranyat ad.
    Csak azt érdemes felvenni, amelyik a spec drágakövet (orichalcum) ad, mert annak van max értelme. a Többit csak akkor ha éppen unatkozol.
    A többi pedig sokszor ilyen nyírj ki 5 Spártait, vagy athénit, vagy süllyesz el 5 kalózhajót vagy ilyenek.

    Én pl mindig direkt felveszem az összes nem időre szólót, és van, hogy felfedezés közben egyszer csak kiírja, hogy hopp egy questet megcsináltam. Tényleg hatalmas terület, és sok az ismétlődő dolog, engem csak annyi zavar, hogy a fa erődítményből van kb 3 fajta összesen, és azok ismétlődnek.
    De legalább a kő erődítmények azok szinte mind mások.
    Én annyival oldom meg, hogy mindenhol assassin módban megyek, így legalább van benne egy kis kihívás, hogy ne vegyenek észre.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

  • gabo91

    aktív tag

    válasz tonermagus #627 üzenetére

    :( akkor nem javult Origon óta.
    Ott is ez az érzésem, egy kapta fa az egész. Maga az ókori egyiptom leköt, remélem görögök is lefognak kötni :)
    Amikor ugyanazon a területen már a 10. tábort takarítod és ugyanaz....halálra unom magam.
    Lehetne ezt normálisan is csinálni, pl. Witcher 3, GTA, RDR, nincs új a nap alatt ott is A->B hozd el/vidd el, vagy öld meg, védd meg, de az utolsó kis putri legapróbb küldetésnek sem nevezhető task-nak is van egy körítés története, valamitől érdekes és érdemes végig olvasni/hallgatni. Itt skippelek mindent mert 0 az előadás mód.
    Origint nagyon vártam elején meg is vettem, első 10órában lekötött utánna 2-3 havonta 1-2 órát vettem elő... most jött egy sugallat :) megfogott, de nem játszanám/szenvedném újra végig.

Új hozzászólás Aktív témák