Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz quailstorm #2710 üzenetére

    Ennyire nem voltak a megjelenést és az azt követő évben durván előre megírva kordináta alapján. Most konkrétan ha nem ütsz meg egy számodra meghatározott (állandóan változó) időt / pálya akkor instant behúzzák a versenyt, 1 elrepül konkrétan a többi meg átugrál őt követve rajtad. B sceneario: 1 hyper boosted boot végig megy mellett shockwave-vel... :W
    Arról nem beszélve nem tudom mióta de nem mindig veszik be a rendőrök az sw-re a találatot tolom a falra sw közben a kötelező xy számú töréshez semmi...

    Nincs jó garázsom nem fizetek nekik egy kanyit se ezért a hulladékért. :)
    D-re van egy maxos Shelby, Furai a kezdetek óta áll 27/30-on mutatóba, sosem adja be...
    C-re maxos M4 nsx 23-on áll szintén sosem kapok hozzá...
    B-re egy 1 csillagos F12tdf ami 7/9 szintén soha nem kapok hozzá, GT12 25/45 de ennyi a többi mind szét van farigcsálva és esélytelen kinyerni őket.
    A 2 csillagos Vulcan, 2 csillagos P1 és Laferrari

    Kifújt, feleannyi aranyat tudok szedni konkrétan mint eddig... :W
    Féléve hagytam abba vagy egy éve de akkor a club jutalmak még értékelhetőek voltak és nem 25-50-75-100k pontok kellettek hozzájuk. :W

    Azt hiszem veszem a sátrat vissza az RR3-ba mint régen az is marha greedy de legalább játszható.

    1300 coin elég most bármire?

    Az is lehet a 8-at kéne visszategyem, azt nagyon sokat toltam és nagyon szerettem... ha már azt mondod nem kell bizakodni a 9-ért hátha fog változni. Azt nem értem akkor, hogy lehet folyamatosan a most played kategóriában...

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák