Új hozzászólás Aktív témák

  • Rellind

    senior tag

    válasz Angel1981 #53 üzenetére

    Sziasztok.
    Pár gondolat a játékról.
    Tegnap sikerült (nagy nehezen) menni 5 kört. Az EU szerver nem volt a helyzet magaslatán :U
    Hol is kezdjem...
    A WG sürgősen kapja össze magát mert ez le fogja mosni őket a pályáról!!!! Lehet korai ez a kijelentés és más a játék hangulata de nekem az a véleményem. Nem vagyok pro,csak sima user :DDD
    A grafika ütős (CryEngine), maga a játék pedig egy az egyben wot másolat :DDD Még a billentyűparancsok is. (F8--->reload) :DD
    Egy Toshiba Qosmio laptopon játszottam vele, i5 2430M,6gb ram,GTX 560m mediumon 30-35fps,pályafüggő volt hogy lement 30 alá is.... Sokan panaszkodtak chatban hogy low fps...hát nem tudom. :U

    A tech tree más mint amit megszokhattunk. Dealerektől (fegyvernepperek) :D lehet vásárolni a világ tájairól. Egyenlőre 2 ág (nepper) van , ha jól néztem T7-8-ig vannak tankok.
    2db T1 tankot tudtam kipróbálni ezek a LAV-150 (T1 Cunningham feeling :DDD ) és a PT-76.
    Legénységet külön lehet skillezni.
    Kicsit szokni kell a felhasználói felületet, nekem kicsit túl sűrű..meg kell szokni mi hol van.

    Van sok bug, amit ki kell javítani (pld nekimentem egy csapattársamnak fele HP ugrott), de a pár kör után én azt mondom, összeségében engem megfogott.

    Hétvégén több időm is lesz és ha a szerver is menni fog többet tudok mesélni. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák