Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Gergőke88 #12213 üzenetére

    mi nem oda járunk, ott nem ismerem az oktatókat. hullámzó lesz a kedv, készüljetek fel, főleg amikor már elmúlik nekik is az újdonság varázsa meg kezdik is őket terhelni (de kell is, nem pancsizni járnak, hanem fejlődni... majd látni fogod hogy itt nem úszás fejlődésről beszélek, a stilianosban komplexen fejlesztenek nagyon sok mindent, motorikus mozgást, nagymozgást és kognitív funkciókat is, az úszás az utolsó) akkor lesz ellenkezés, az eltarthat hónapokig is több-kevesebb intenzitással. ez nem azt jelenti, hogy nem szereti vagy szenved csak egy új szituáció, ahol neki is ki kell lépni a komfortzónájából (és ez benne a legjobb, mert egyébként nem nagyon találkozik ilyennel még éveken keresztül). ahogy ezt megszokja és megtanulja élvezni, meg jönnek az első tudatos sikerélmények akkor elkezdi önmagát jutalmazni ezekkel és átfordul.

    ehhez Ti is kelletek hogy irányítsátok rendesen de nagyon fasza dolog. Elnök úron látom hogy mennyit jelent és főleg kognitív funkciókban meg soft skillekben (bocs de kénytelen vagyok ilyen szavakat használni, bár nem szeretem, de nem tudom van-e erre pontos magyar kifejezés)

Új hozzászólás Aktív témák