Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Lali-213 #242 üzenetére

    Februárban csökkentették az új userek ingyenes próbaidőszakát 3-ról 1 hónapra, kivéve ha AirPods, Beats terméket is veszel. Viszont az Apple tulajdonában lévő Shazam app több hónapot kínál. Talán úgy célszerű először Apple Music 1 hónapot aktiválod, lemondod, aztán utána Shazamon keresztül újra.

    Szerintem nekem már 1,5 év ingyen Apple Music összejött mindenféle kóddal. Még régen Apple-től a normál 3 hónap, volt iStyle születésnap promóció 4 hónap, Shazam 4-5 hónap két részletben, redditen talált scannelős QR kódokkal is 1-2-3 hónap. Azoknál zsákbamacska, mert elvileg adott régiókra szólnak, tehát egy 6 hónap amerikai Best Buy kódot én nem tudok felhasználni, de egy spanyol MediaMarkt QR kódot redditről több embernek sikerült aktiválni, nekem is magyar fiókkal.
    Volt olyan is, a Shazam harmadszor is felkínált pár hónapot, feldobta a "vásárlás" folyamatot és azonosítás sikerült, de utána kiírta az Apple ID-m már kimerítette a lehetséges ajándék kódokat. :D Aztán egy másik redditen találttal mégis működött. Most is éppen egy ilyen aktív nekem, 3 hónap 1 áráért. Igazából úgy vagyok vele, hogy az Apple Music csak 1500 forint, így olcsóbb a Spotify 5 eurónál, ami már 2 ezer forint amióta Magyarország előre halad a szakadék felé. Tehát szívesen fizetem inkább az Apple-nek, mert a Spotify sok nekem nem tetsző dolgot csinál. Viszont nem bánom, ha szembe jön egy ajándék Apple kód, mert Windows gépen, Mac-en és web playernél nem egy nagy élmény a szolgáltatásuk finoman szólva. Még a legjobb iOS app is néha bosszant, tehát nem érzem szarrágásnak, hogy vadászom az ajándék kódokat.

    Arra kell figyelni, ha belakod az Apple Music-ot és valamiért lemondod, akkor egy idő után törlik a gyűjteményed és a listáidat. Nem hivatalosan kb. 2-3 hónapon belül újra előfizetsz, akkor még ott lesz. Célszerű egy ingyenes Spotify fiókot megtartani a kedvenc zenékkel és van több költöztető szolgáltatás, ami egyik cégtől a másikhoz átmásolja. (songshift app, soundiiz, tunemymusic)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák