Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBMC

    addikt

    válasz BaLee #49654 üzenetére

    nem. ha xar akkor nem fog, nyilván...

    picit off: ne haragudjatok, egyszerűen nem értem, vesz az ember egy Apple gépet. és nem tud venni hozzá egy 5-10.000ftos kiegészítőt? félre ne értsetek, spórolok én is, amin tudok-amin lehet, hisz én sem vagyok saját pénzem ellensége, de egyszerűen ilyen kínai szaroktól mit vártok?
    - bocs, hogy ezt írom, de ez már nem az első eset... és egy Apple Macbok bárhogy is nézzük majom és banán effektus.. (ha nincs pénzed majomra, hogy lesz pénzed banánra)

    markbellus.hu 

  • ArrayOfLilly

    aktív tag

    válasz BaLee #49654 üzenetére

    Én korábban kerestem egy másik géphez, egy X230-hoz mini DP átalakítót és akkor hallottam valamit arról, hogy a TB2 miatt van különbség minőségtől függetlenül is átalakító és átalakító között, akkor is, ha nem TB2-ként akarod használni, csak mini DP-ként.

    Na most amit te linkeltél, ott elvileg fel van tüntetve a Mac, mint amivel kompatibilis, de ennek ellenére én azt hiszem, hogy itt lesz elhantolva az eb. Én arra tippelek, hogy valami (talán a feleslegesnek tűnő) TB2 licensz megspórolása miatt nem működik, holott elvileg kéne. Sajna nincsen itthon a másik gépem, de ki kéne próbálni kíváncsiságból, hogy azt viszi-e.

    A tapasztalatom nekem is az, hogy ilyenkor legfeljebb úgy érdemes spórolni, hogy ha noname terméket veszel, akkor legalább egy-két felhasználója erősítse meg szavahihetően, hogy nekik működik. Ez az eset nem kivételes, hanem a főszabály. Nem érdemes ad hoc jelleggel venni egy újabbat, nagyobb valószínűséggel jártok így, mint nem.

    És hogy miért árulják, ha nem használható? A profitért. Mert se te, sem más a távolból nem fogja rágyújtani a kócerájt egy "cipőfűző áráért", ugyanakkor mindig lesz, aki bedől. De hát ezt te is tudod, csak iszonyat nehéz elhinni.

    http://www.arrayoflilly.com

Új hozzászólás Aktív témák