Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave Crank

    senior tag

    Sziasztok!

    Adott egy Macbook air 2020 i5/8gb/512gb.
    Főnököm notebookja, ha jól emlékszem egy 2013as air-t váltott le.
    Az előzőt és ezt a notebookot is Windows-zal használja. Előbbin ugyan WIN7, az újon WIN10.

    Következő a problémánk, már ha csak egyszerűen chrome-ból HBO GO-n filmet néz, folyamatosan maxon pörög a venti és nagyon meleg a gép. Tudom, vagyis gondolom egyrészről már az probléma, hogy Windows-zal van használva... De akkor is tapasztaltuk ezt, ha csak az Outlook volt megnyitva és szinkronizált.

    Kérdésem az lenne, hogy ez így teljesen normális, hogy ilyen és így működik, és tudjuk be ezt annak, hogy nem a macos-t használja? Vagy esetleg valami probléma lehet vele? macos-n is ugyan ilyen lenne?

    Neten találtam 1-2 cikket ezzel kapcsolatban, hogy melegednek jobban, mint a régebbi modellek, mert talán a hűtés nem jól lett kialakítva, de ha jól értettem, csak akkor tapasztalják ezeket, ha azért valami nagyobb terhelés megy rajta. Egy Chrome-ban filmet nézve full hd-n, vagy egy outlook szinkronizálás nem gondolom, hogy komolyabb dolog lenne.

    Azért is érdeklődöm itt, mert egyenlőre apple termékekre nincs nagy rálátásom, és tapasztalatom, ezen a 2 gépen kivül.

    Válaszokat előre is köszönöm szépen!

    Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

Új hozzászólás Aktív témák