Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Ma a TheVr a HappyHourban 3:13[link] perctől beszélt az Atnhemről. Megerősítette a félelmemet, hogy első nap, sőt első hónapban nem érdemes megvenni a játékot teljes áron, mert csak egy félkész játékot fogunk kapni. Vr szerint, 1 hónapon belül akciózva fogják adni a játékot, sőt 2 hónap múlva már 50% ért fogják adni, és akkor már tartalom is lesz benne és egy komplett játékot kapunk, olcsóbb pénzért.Szerinte csak a sok elvakult rajongó nem látja milyen jelen állapotában ez a játék, és ezek nyugodt szívvel ajánlják másoknak, úgy hogy eléggé drágába kerül. Továbbá EA-nek dolgoznak.Félreértések elkerülése miatt, én nem a játékot szidom, sőt nekem tetszik is, csak én PS4-n tolnám, és a sok streamer gameplay alapján, meg egyéb fórum hozzászólásokból úgy érzem, nem szabad megvennem ezt a játékot egyből. Mivel Ps4-n nem tudtam kipróbálni, ezért muszáj mások véleményére hagyatkoznom. Ezt azért írom ide, ha van más ember is aki bizonytalan abba , hogy megvegye a játékot, teljes áron februárban. Én kivárom, amíg kijavítják az Anthemet és féláron fogják adni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák