Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz l.skywalker #1759 üzenetére

    Elég sok olyan gamet tolt ki amihez skill kell legnehezebb fokozaton, ha az nem is fps de nem egyszerű és sok ember már hardon eldobja a kontrollert (ehhez nem elég szimpla kitartás gyakran). Az meg nem jelent semmit, hogy valaki nem jó multiba, én is potato vagyok aim-ben, de ennek pontosan zéró köze van a rálátásaimhoz.

    @Aventador91 Az meg hogy elszólta magát az Athemről, nem jelent semmit, ezt ki is fejezte hogy a látott demo alapján ennyi, de legyen jó. Viszont az igaz az easy és hard között eddig szimpla bullet sponge volt a különbség semmi más (ebben benne az is, hogy az enemy nagyobbat damol, de ezt igazán nem kéne felhozni érvként, meg kb annyit jelent hogy egy drágább autó nem csak gyorsabban megy hanem jobb a fékútja is - whoa..)

    Én nagy Bioware fan vagyok, de itt a topikban sajnos egyesek már egy szimpla objektív véleménytől is butthurt mód elszállnak.
    Hál'istennek pár nap és végre jöhetnek az objektív tényszerű vélemények és abbamarad ez a vaktába lövöldözős vita.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák