Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz bandiras2 #9839 üzenetére

    De legalább élvezi. :U
    Szent ég... de elmennék egy ilyenre, azt jól végigröhögném kínomban. :DDD

    Amúgy wtf ez a japán közönség, mindenhol világító rudakkal küldik az energiát a fellépőknek idiótán vonaglódva, ez mi? Több helyen találkoztam már vele.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • F34R

    nagyúr

    válasz bandiras2 #9839 üzenetére

    lolol ezen jót nevettem pedig a jcore-t szeretem. :D

    (#9849) Archanon

    én láttam őket régebben nagyon faszák.

    (#9844) Archanon

    Az szép nekem a BR-van meg , kigondolná mennyivel mássab az egész . :U

    nah megnéztem a Clannad-t tegnap .

    Hey Spoiler
    Kiváló darab , nagyon jól szemlélteti a gyerekkori iskolás (otthoni életet ) . A főszereplő srácnak meg baszott nagy szerencséje van , hogy nem túlzás iylet mondani de a legjobb csajok tapadnak rá akaratukon kívül. Az összes karakter szerethető és aranyos , cuki mindeggyik (<3 candyeye )
    Egyszerre szomorú , vicces , és életszerű . mivel nem néztem még meg az After Story-t (pontosabban csak belekukkantottam ) nem a teljes sztorit kaptam meg.
    Okozaki-nak Furukawa tetszett kezdettől fogva és később szerelmes is lett belé meg a ......
    A legpoénosabb karakter Fuko-chan volt , meg persze Sunohara ^^.

    Arra a kérdésre viszont nem kaptam választ , hogy miért Supernatural és az átvezetőkben lévő kisrobot és lány hova tartozik a történetben.

    most egyelőre hanyagolom a storyline-t meg nagyon megérintett , és zombira néztem az agyamat is annyira magával ragadott.

    9/10

Új hozzászólás Aktív témák