Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #6933 üzenetére

    Kétségkívül az lett. :DDD Keitaro és Naru páros kb. olyan volt, mint Naruto + Sakura. Már ami a pofonokat illeti... :)) (Azért az befigyelt, hogy Keitaro kinézete szinte megegyezett az Onegai-os Kei-kunéval. Hogyan rajzoljunk vérbeli lúzert? Legyen alacsony, legyen nagy szemüvege, és vigyorogjon állandóan idétlenül. No persze Keitaro annyira nem volt idegesítő, mint 'Kei-kun' az onegai-ból.. "Sensei.. sensei... sensei... SENSEI.. sen... sensei.. s-sensei... sensei!! Se....................." :W )

    Nézem a Kanon-t. Holnap du. (illetve már ma) évnyitó, de nem bírom befejezni, viszont lassan muszáj lesz. 7. részen túl vagyok. Kissé olyan, mint a Denpa Onna, mármint hangulatilag. Tetszik. A rajz.. háát, elmegy. Szép amúgy nagyon, csak valahogy nem tudok megbékélni a pofazacskószemű hölgyekkel (orruk, szájuk a szemükkel egy vonalban, heee?! Gnómok? A hapsik meg bishik...). Az elején én is nehezen különböztettem meg őket. Viszont a főszereplő személyisége nagyon bejövős, végre megint egy nem nyominger. S haláli beszólásai vannak. :D

    No, nézek még néhány részt, kíváncsi vagyok, mit fognak ebből kihozni (no meg arra is, hogy sikerül-e lefeküdnöm...).

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák