Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz unclefucka #5275 üzenetére

    ;) :R

    Aha, az újakat nagyjából követgetem. Jópár van, amit néznék már, csak vinyóügyileg totális fullba vagyok. Már a *.png-imet is *.jpg-be konvertáltam. :DDD Ha minden jól meg, Március első hetében jön egy + vinyó (szerintem csak 1 TB-os, szóval ~2-3 hónap múlva jöhet egy újabb :DDD) és akkor megint beindulhat a nagyüzemi tőtögetés'.:D

    A Jeremy Brett-féle Sherlock Holmes az király. :K

    Az OST-projekted nem tudom, fut-e még, de majd lesz megint valamikor egy kis listám, ha legyűröm a végtelen lustaságomat.:D Meg persze, ha érdekel.
    Ja, meg Baka-n már fenn van a Kodomo no Jikan OST Collection *.flac-ban, szóval a Guilty Future is elérhető mán lossless-minőségben. :C

    Ha még nem láttad volna őket, akkor (ebben a sorrendben) a Kodomo no Jikan (EPIC WIN, Best of All-time ^__^), Rizelmine, Chocotto Sister meg a Yawaraka Sangokushi Tsukisase!! Ryofuko-chan kötelező. A Sekirei várhat még. :DDD

    Ha valamelyik beszerzésével (a hosszabbik listából) gondjaid támadnának, rikkants Csucsuért bátran. ;) ^__^

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák