Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz consono #48944 üzenetére

    Addiktív sorozatokra az amúgy rászánandó idő többszörösét szánom rá kényszeresen, pont emiatt "utálom" őket. Mondjuk én is hülye vagyok, hogy vizsgaidőszak alatt elkezdek egy animét...

    Még a "knees over toes guy" mondta, hogy akinek nincs ideje annyit tornázni, hogy pl ha fáj a térde, akkor közelebb vigye magát a térde egészségéhez, az nézzen kevesebb entertainment-et és ahelyett mozogjon. És basszus igaza van, hogyha beszippant 1-2 sorozat és binge watchingba szakadok, akkor az első, ami kárát szenvedi, az a mozgás, aztán a házimunkák, aztán a főzésre jutó idő stbstb. (minden ami a jövőre nézve megtérülő befektetés, de itt és most feláldozható).
    Ha nem diák lennék, hanem lenne munkahelyem, ahol eltöltenék napi 8 órát, akkor esélyem se lenne ilyen gyorsan ledarálni sorozatokat, de mivel magam osztom be az időm, így erre vetemedek.
    Aki home officeba került, az tuti megsínylette, hogy otthon van és azt csinálhatna, amit akar. Nem kis akaraterő teher (főleg a szorgalmatlanoknak, akiket könnyű elterelni), hogy annak ellenére, hogy bármit is csinálhatnál, inkább a dolgodat csinálod.
    Arra még nem jöttem rá hogyan lehetne minimalizáni az enterteinmentet, mert ha megvonom tőle magam, akkor a közeljövőben nagyobb eséllyel "visszaesek" és akkor meg túlzásba viszem, bepótlom. A fórum is entertainment btw.

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák