Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #10092 üzenetére

    Szerintem nem sokat kell várni a befejező BD ripekre (Vol.9, oszt elvileg meglesz), már csak néhány rész.

    Előtte inkább lesd meg a Chaos;Head-et. Lehet, hogy a Steins;Gate-nél "gagyibb" [elég megnézni az általános értékelések közti hatalmas differenciát; valószínűleg más is], de elvileg ugyanaz a "világ", csak a helyszín, szereplők és a kor más. Eh, majdnem minden... De lehet van hozzá valami köze történetileg is, vagy utalnak rá (még nem láttam, csak a káoszfejet)... Ha nem, ettől függetlenül még ajánlom, mert tényleg nem rossz.

    Ment pü.

    ________

    #Darth_Revan: No igen, Avatár az egy nagyon jó kis sorozat, még a bazi sok "filler" ellenére is. :K Húgom most nézi öt... vagy hatodjára - nem tudom, hogy nem unja meg. O.o No de Dead Space rajzfilm? Ilyen is van? :DDD Jó?! A játékot imádom, bár sztoriban elég lapos.

    #hoffman_: "Megérdemelnének önálló topicot ezek szerint" - Pl. South Park-nak van önálló, de összefoglaló egyáltalán nincs, én legalábbis nem találtam. Úgy egyáltalán kéne egy ilyen topic, ahol a nyugati képregény/szuperhősös sorozatokról, meg az ilyen cartoon network, nickelodeon, stb. agyatlanságokról lehetne beszélni. Van párszáz azokból is.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák