Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    spoiler is lesz

    Srácok, segítsetek kicsit plíz megint. Most már bosszantóan össze vannak kutyulva az epizódok. Legutóbb ~195 körül írtam ezügyben, akkor beszéltük is, hogy kár volt megnéznem az OP/END-et. Namost, akkor épp Hueco Mundo-ban voltak, hogy kiszabadítság Inoue-t. Ez a szál se lett lezárva, mivel Ichigo épp Ulquiorra-ával harcolt, de itt abbahgyaták. A Shinji féle visszatekintés se lett teljesen lezárva, ott megszakadt, hogy Aizen helyben hagyta őket, és Kisuke elszökött. Ez eddig kettő. Na de abba is belevágtak, hogy Aizen már Karakura fölött van, és ott is lement egy rakat harc, és mikor már csak az 1-3 Arrancar volt, és Shinjiéket is bevágták, mintha épp indultak volna - itt megint abbamaradt, és ugrás. Most (szerintem) épp a végén vagyok a Zanpaktou lázadásnak, és itt tűnt fel, hogy a ~195 résznél lévő OP történései még nem is voltak, pedig most jön a 251, és azóta tök más, ide illő OP-ok vannak.

    Valami itt nekem kóser. Létezik, hogy véletlenül, a nagy hévben kihagytam részeket? Vagy ennyire hülyén van egymás után pakolva, hogy véletlenül se lehessen követni?

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák