Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Komolyan nem értem, hogy a japánok honnan a rákból szedik az ötleteket a karakterábrázoláshoz? Rakás animében a fiatalabb korosztály (15-18 évesek) rendre 1-2 fejjel alacsonyabb, mint néhány évvel idősebbek. Ez miféle logika? Átlag ember 15 éves kora után nem nő pluszba decimétereket. Jó, mondjuk, hogy ez így rendben van. Egy 18 éves 145 centi, egy 22 éves már 170. Oké. Elég lassan nőhetnek ezek a japók... DE!

    Sunabouzu. WTF?! Hogy Sunabouzu 17?? Inkább néztem egy korai serdülőkorban szenvedő fegyverszakértő 12-13 éves hülyegyereknek a mérete alapján. Aztán ott van Kosuna, aki állítólag 14 (azt hittem felirat elírás angolban és magyarban is, de a neten is mindenhol ez van, nyilván a mangában is így van akkor), de kb. 9 éves magasságával vetekszik a többi felnőtthöz képest. Mik ezek, gnómok? :DDD Könyörgöm, akkor mondanák azt, hogy az egyik 9, másik 13, vagy valami, de ez így nagyon abszurd. Vagy direkt az volt a cél? :DDD Azt mondjuk el tudnám képzelni. Szóljatok, ha tévedek valamiben...

    Egyébként fájdalmasan beteg sorozat. Olyan igazi beteg agyszülemény.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák