Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Amikor egy órán keresztül írom az epic hosszúságú hozzászólásomat, erre az elküldésnél kidob a PH a login oldalra, belépek, és egy üres hozzászólás írása ablakot hoz be, Chrome-nál vissza próbálok lépni, nem maradt meg a hozzászólás semennyire sem.. .hát olyankor tökéletesen elegem van a világból, nem is értem miért szenvedek mindenféle jellemzésekkel... :W

    Olyan rég írtam már egy hatalmasat. Most viszont tömör(ebb) leszek.

    Flying Witch: Jóféle helaing cucc, imádtam minden percét. Nem egy nagy durranás, nyugtatónak viszont tökéletes. [7/10]

    Seikai no Monshou: Hát az elején ez a halandzsa ez borzasztó nevetséges. Lassú… Szerencsétlen főszereplő gyerekkel, annál szerencsétlenebb female protagonista, idegesítő személyiségek, és ez rányomja a pecsétet az egészre, béna és unalmas szituációk… Az opening amúgy baromi jó, tiszta klasszikus űropera fílinget ad.
    blabla bla bla bla bla blaaa… teere blabla prebleblü plublambplumbbbpp. Rekosszonoku ra rluja furu bleju blraja hatébl fajszot. Bók lemjülüjkotí bot buotil beszül, hdaus longjakbleel lefüjül alkontal klej. Lonljaku lluuulan, lem. Boti ajul laju szpenal. Gklahall pjujal, pínaj, pjúlag gljupedha. Vóna vjuj ojnbabu ljunosz ja dullull, ludin. Lonfifjüjer ikhuduljas, abhkdeszabi gószan, klüjan, klejad, szalnej, dawnlojad du bluj blej. Davaj, loljk hazetald phluvall lojszum, atélo phjetuj, voolal bjulal neraj, nretuljujaj lennib. Jam! Jloper trashodlam filoszedda. Ennyi a véleményem. :DDD A Senki-t is elkezdtem, de valahogy nem visz rá a lélek, hogy folytassam, jó pár hónapja szüneteltetem. Nem hiszem, hogy valaha is rávisz a lélek, így nem is értékelem.

    Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Az idétlen fanservice valahogy sosem volt kenyerem, de ma már egyenesen idegesít. Ez a Beru viszont hatalmas karakter, Matsuoka Yoshitsugu hangjával azok a „hangeffektek” amiket kiad magából, visítozások, hát sírtam a nevetéstől. :D A vicc, hogy baromi jónak ígérkezett, kellemes sztori, már amit kaptam belőle, idióta karakterekkel, viszont egy nyomoronc hárem anime, de hát ez van… kár, hogy a sztori így igazán nem jutott semerre. [7/10]

    Jigoku Shoujo Ez beteg cucc. Takanashi Yasuharu megint alkotott a zenével… Naruto keverve a Shiki-vel… állat. Hátborzongató.

    Egy idő után zavart az epizodikusság, hogy mindig ugyanaz történik kb., amolyan Sailor Moon daily boss fight stílusban. Az újságíró csávó viszont vitt bele egy kis színt… Így sokkal érdekesebb volt Shibata behozatalával. A főszál nagyon lassan haladt, alig kaptam információkat a címadó lányról, ez is kicsit zavart. Aztán elkezdett olykor elég durván ütni. Az első évad nagyon szépen zárt. Nagyon nagyon.
    A második (Futakomori)…. nos, ugyanolyan megkapó történetek, kicsit másképp levezetve. Több információt, jellemvonást tudunk meg Enma segítőiről, van egy új szereplő is, akiről viszont megint csak borzasztó lassan derül ki bármi is. Valamint hiányzik a Shibata család, akik elvitték az első évadot kb. Érdekes befejezése volt, és annál érdekesebb nyitány a harmadik évaddal. Egyáltalán nem értem. XD A zene most már teljesen megváltozott, nem csak új dalok jöttek be. A sztori ismételten borzasztóan lassan mutatkozik meg, még mindig nagyon hiányzik Hajime az egészből. Nélküle már nem az igazi. :D Az a néhány utalás, valamint Tsugumi ismételt feltűnése immár felnőtt nőként azért jól esett, volt is izgalmi faktor rendesen.

    Enma (Noto Mamiko) hangja idővel azért tud idegesítővé válni, csak szövegeli ugyanazokat a mondatokat minden részben, aztán alig alig tudunk meg a hátteréről bármit is. Amit viszont igen, az üt. [8/10]

    Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Tökéletes példa arra, hogy nem érdemes az első részek alapján ítélkezni, pedig bizony sok elpocsékolt időm van ilyenekben. Folyamatos agymenés próbál lenni, de az első évad jó részét csak fapofával ültem végig, ugyanakkor a főszereplő Kazuma gyerek roppant szórakoztató, elvitte a hátán a sorozatot. Úgy a 7-8, de főleg a 9. résznél már dobni akartam a sorozatot. Baromira zavaró fanservice, a legindokolatlanabb helyzetekben is lötyögő rajzolt mellek látványa csak frusztrál (pedig mentségemre szóljon, nincsenek ferde hajlamaim), az ultra gány, igénytelen rajz helyenként szintén bosszantó… Azért elég gyakrean felröhögtem, végtére is ez tartotta bennem a lelket. A második évad ezzel szemben kifejezetten beteg lett, megismerve az összes karaktert kb. végigröhögtem az egészet. Az az ending is… :D Jesoos. [7/10]

    Youjuu Toshi Néha beékelődik azért egy-egy film is. Hajaj… 80-as évek vége, Kawajiri Yoshiaki (Ninja Scroll, Vampire Hunter D Bloodlust) rendezésében – mintha az animáció sokkal fluidabb lenne, mint manapság. A történet… hát, nem valami világmegváltó, elment egynek azt kész. Szex, erőszak, akció… blabla. Kb. ebben ki is merült. A grafika viszont zseniális. Ha valaki szerette a Ninja Scroll-t, talán ezt is fogja, de ne várjon óriási történéseket. [5,5/10]

    Carnival Phantasm: Sok éve szemezgettem már vele, sok helyen olvastam, hogy mekkora Fate meg Tsukihime paródia, de vártam még vele... vártam vártam, lehet ez volt a baj. Azt írták fetrengve röhögős lesz, ehhez képest az első részt is csak facepalm kíséretében és értetlen tekintettel néztem, az utolsó részeknél sikerült néha felröhögnöm, de akkor nagyon. Szegény Lancer. :D Az opening elég beteg, ismerve a karakterek eredeti személyiségét. Az egész sorozaton nem röhögtem annyit, mint egy átlagos Gintama epizódon. Persze nem rossz, de… ááhh… :D Csalódás. EX Season: Elment egynek…[5,5/10]

    Phantom: Requiem for the Phantom: Na végre valami kuriózum. A rajz egész átlagos, de azért szép. A sztori lassan indul be, fordulatok vannak azért – remek darabnak tűnt már az elejétől, Darker than black hangulat ezerrel. A karakterek szerethetőek, de lassan nyílnak meg… akció terén nem egy Black Lagoon, ha már témánál vagyunk, de nem is erről szól igazán. A zene atom, néha nagyon drámaian felspanol, van pár emlékezetes darab. Persze néha már kicsit sok, mikor újra és újra felcsendül ugyanaz a nóta, de attól még jóféle. A második felétől indult be csak igazán… nagyon tetszik a karakterfejlődés, nem csak egy árral sodródó nyomoroncokkal van dolgunk, még ha bizonyos időkben érzelmi mélyponton is vannak, fejlődnek, és egy kerek sztorit hoznak össze. A vége viszont kimondottan felbosszantott.

    Cal… kedvenc loli karakterem lett majdnem, erre meg... Miért kellett belőle elmebeteg őrültet csinálni??! Vagy ez most mi már? :\ Cal?! MIÉRT?!?!!?!?! Szép lassan kb. mindenki meghal…. aztán az Inferno még továbbra is működő szervezet… hát milyen befejezés ez?! Ne már… És pont ettől üt. nem lehet mindig happy end. Erős [8/10], nagyon jó, aki még nem látta, feltétlenül vegye föl a listájára!

    Soul Eater: Első dolog, amit meghallgattam, az a magyar szinkron. Nem hibátlan nyilván, de egész jó a többi átlag hulladékhoz képest. Őrültségeket valamennyire azért tudnak a magyarok szinkronizálni. :D A főszereplőknek remek hangválasztás, gyagya idióta szereplők is teljesen viccesek, rendben van minden. A frászt van rendben, kaki szinkron, fuj. Hamar átváltottam az eredeti hangsávra, és úgy folytattam. Daily boss hülyeség itt is megvan, de szerencsére haladt a sztori rendesen, mi több, egész kerek is lett.

    Zseniálisan jó volt, nekem megérte. [8/10]

    Lodoss-tou Senki: meg se születtem még, aztán ilyen csodálatos art létezett már. Ugyanakkor nagyon oldschool, mozgóképi megvalósításban elég gyengusz, túl sok az állókép tologatás. Klasszikus fantasy story, egész normális, ámbár átlagoska jellemvonásokkal bíró szereplők. Régi darabok kedvelőinek ajánlott, pláne fantasy imádóknak. [7/10]

    Kimi ni Todoke 2: Hihetetlen, hogy korábban elsiklottam a már meglévő folytatás fölött… de végül nekiláttam ennek is. Sawako-t imádom… :’) Kész. Imádom. De ennyi szerencsétlenkedést, még rajtam is túltesznek. :W [8/10]

    Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Első 20 perc után úgy érzem, mintha az Edge of tomorrow Tom Cruise filmet nézném újra. Kemény! Nagyon durván kemény! Jól indult nagyon, ám hamar visszafejlődött tipikus japán háremszerűségbe, de szerencsére nem maradt ott sokáig. Van a sztoriban potenciál, de ebben még bőven bőven bőven van kiaknázatlan anyag… Természetesen ez sincs befejezve… látszólag békés utolsó rész, ám iszonyatosan sok megválaszolatlan kérdés maradt, túl sok, hogy azt egy esetlegesen hamarosan megjelenő 12 résszel meg lehessen magyarázni. Szerintem alsó hangon még 2x25 rész, de az úgy nagyon ütne. Subaru-t viszont visszaküldeném párszor az anyjába, félelmetesen egy vak idióta. REM, csakis Rem...!
    Némelyik epizód olyannyira keményre sikeredett, hogy ha lenne minden idők legkeményebb epizódjai bármilyen animéből toplistám, biztos, hogy szerepelne az első 10-20 között pár. [8/10]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák