Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz oriic #14417 üzenetére

    Most így hirtelen végigpörgettem a listámat, de nem nagyon találtam olyat, amire ez a leírás ráillik. A "teljesen hétköznapi" és a "mindenki retteg tőle" tulajdonságon az összes karakter elbukott. :D De a "néha elszabadul" is necces.

    Nekem inkább az a problémám, hogy ha elkezdek egy olyan sorozatot, amiben a főszereplőnek valami különleges ereje van, az rendre valami földet csókolgató lúzer, akit legszívesebben a földbe taposnék, annyira nyomorék, és irritáló. Állandóan kifogom ezeket a nyomikat.. Pedig tudom, hogy tele van a megnézendő listám biztosra jó sorozatokkal, csak mindig mellétrafálok. Gondoltam nekiállok valami shounennek (The Law of Ueki), ezekben a főszereplő kölök úgyis mindig valami "hű de erős idióta".

    Háát.. érdekes. :U Ueki kezdi megszerettetni velem magát, de egyelőre nagyon semmilyen a sorozat is. 9 rész alatt párszor jót röhögtem mondjuk... de most már kíváncsi is vagyok a végére, bár nem tudom mikor jutok el odáig. Elég lassan nézem.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák