Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz instantwater #37626 üzenetére

    Már 180 helyett 165 ezernél tartunk :DDD .

    A bank 160-ra értékelte fel, az ügynök nyomta a rablódumát a telefonban, hogy nagyon alul van értékelve.

    Miután a hiteles közölte, hogy ez ennyi, és parkolóval együtt ennyi, még neki állt feljebb, hogy márpedig neki az értékbecslő erősítse meg írásban.

    Kapott a hitelestől egy belsős screenshotot, amin le van írva, hogy parkolóval együtt 160 a becslés.

    Ekkor erősködött, hogy akkor 175, és kész.

    Mondom, az nem lesz jó, mert annyit tuti nem fizetünk rá zsebből.

    Elküldtem neki legalább 10 másik hasonló lakás linkjét a Rightmoveról amit eleve 160as guide pricera raktak fel.
    Erre visszaír, hogy nem úgy van az, a leírásban 160-170 szerepel, és direkt kihagytam a drágábbakat. :U

    Nincsenek drágábbak, csak a mi hirdetésünk, vagy nagyobb ingatlanok.

    Néhány órával később felhívott, hogy beszélt az eladóval, és 165 a végső ajánlat, és már csak azt szeretné tudni, hogy kell vagy sem ennyiért.
    Ez volt csütörtökön a hosszú hétvége előtt.
    Mondtam, kedden visszajelzek. Hadd rágja őket a fene.

    Szépen leolvadt 15k, így már közelítünk a bank által megjelölt 160k reális értékhez.

    Rábólintunk a 165k-ra, ahogy az elején rábólintottunk a 180k initial offerre is.

    Kész szerencse, hogy a szerződés aláírásáig lehet alkudozni.
    Most egy pár hónapig ücsörögjenek csak a 165-ön, amig haladnak a dolgok a háttérben.

    Nagyon dörzsölt az ügynök. Tudja, hogy lesz még alku, pl survey miatt, és kell neki az az 5k buffer, hogy tudjon miből engedni.

    Ha ők szeretik szexuálni fillért, hát akkor csináljuk. Majd az utolsó pillanatban amikor a legjobban fáj akkor én is fogom még ;] .
    Rettentő filléres, zsugori volt az évek során főbérlőnek is, és az ügynök is csak akkor volt hajlandó felemelni a fenekét, ha tényleg nagyon elromlott valami. Kérésre megelőző karbantartás az ismeretlen fogalom.

    Hát, akkor játsszunk, ha játszani akarnak.
    Csak sajnos az idő és a piac most ellenük dolgozik, még akkor is, ha közben fizetjük a rentet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák