Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Nem az első és valószínűleg nem is utolsó eset, de szerencsére egyre kevesebb sikerrel működik, szóval a vigyor az arcomon egyre szélesebb. Minden egyes Samsung és Google flagship telefon előrendelési szakasza után megjelennek emberek a zárt lakóközösségi Facebook csoportban, akik - miután megérkezett a rendelésük - gáláns ajánlatként rögtön felkínálják a telefont és az általában jelentős kedvezménnyel vagy sok esetben tök ingyen mellé dobott fülest (vagy órát) eladásra, szigoran kiemelve a termékek ajánlott fogyasztói árát és a "kedvezmény" mértékét.

    Azon kívül, hogy undorítónak tartom az egészet, hiszen amikor valaki mind a telefont, mind pedig az ajándékot el akarja adni, ott sejteni lehet, hogy eleve azzal a szándékkal vette, hogy átk*rjon a lakóközösségből valakit, aki nem tudott az előrendelési akcióról, ez a 80-100 font esetleges profit annyira kicsinyes és pitiáner, hogy én szégyelném meghirdetni, pláne a 2-3 ezres lakóközösségen belül. Csak azért nem írtam rögtön egy díszes kommentet alá, mert úriember vagyok, de nagyon nehéz volt megállni, mert nekem ez annyira szembemegy az elveimmel, hogy azt nehéz lenne ábrázolni egy skálán. Aki szintén egy nagyobb lakóközösség tagja, nálatok is ugyanez megy? Remélem, Black Friday után is teleokádják majd szeméttel a csoportot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák