Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    aktív tag

    válasz rnrn #657 üzenetére

    Szerintem az 1Gb RAM rettentő kevés valamint az én személyes véleményem, hogy Android 9 alatti rendszerrel nem érdemes megvenni, mert az APP fejlesztők jelentős része 2-3 verzióig visszamenőleg támogatják a rendszereket és egy fejegységet nem 1-2 évre veszel mint egy telefont.
    És igen, ennél modernebbet ennyiért nem kapsz főleg itthon. Javasolnám, hogy nézz szét ismertebb kínai oldalakon is (Aliexpress, GearBest, BangGood), ár/érték arányban jobbakat lehet kifogni és még akkor is jobban megéri ha EU-s raktárból rendeled, akkor tutira nincs VÁM és ÁFA többletköltsége.

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

  • svgyula

    addikt

    válasz rnrn #668 üzenetére

    Szia! A "fénykép" :) szerint ott a hátsó felén a csatlakozó. DE! ez semmit nem jelent ha belül nincs bekötve. Viszont azon sem csodálkoznák ha ezen is 6-os droid lenne! Nagyon sok kicci kínai csinálja azt, hogy a build.prom file módosításával adja a cuccot! Ott behazudja a 8, 9, droidot. Aztán ha rákattintasz párszor az androidra a rendszer információkban akkor kiderül az igazság! Nem egy ilyennel találkoztam! Behazudott droid 9 aztuán tapi a verzióra és kiderült, hogy csak 7-es droid. Na meg a 8-nak beharangozott 6-os droid :))

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • punisher1

    aktív tag

    válasz rnrn #668 üzenetére

    Van hozzá átalakító kábel,úgy megy a pendrive illetve asszem hátul is van usb kábel.Megrendeltem,mert szerintem ennyi pénzért mindegyikkel valamilyen kompromisszumot kell kötni nekem igazából ami fontos volt,hogy min 2GB ram legyen benne,és alapból magyar nyelvű OSD.Még a kocsihoz való beépíthető tolatókamerát is rendeltem majd megírom milyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

  • punisher1

    aktív tag

    válasz rnrn #676 üzenetére

    Elvileg 01.24.-én érkezik majd csak meg francia raktárból jön elméletileg.Canbus rendszer:"Elektromos, számítógépes jeleket alkalmazó rendszer, amely az autó egyes funkciói és egységei között biztosítja a kommunikációt, információcserét. A jelzések egy közös adatgyűjtő és vezérlő központba érkeznek be, ahonnan a megfelelő irányba egy alkatrészhez, berendezéshez, visszajelzőhöz érkeznek. Így kevesebb kábelre, elektromos csatlakozóra van szükség, ami csökkenti a jármű tömegét és a lehetséges meghibásodások számát."tehát ez számomra nem érdekes Ford Focusba teszem majd be.Szerintem a hátsó usb kábelen keresztül is lehet vele pendrive-ot rátenni,de nekem ez nem fontos ugyse fogom használni az usb-t 32Gb-64gb memókártya bele arra azért sok zene rámegy belső memóriára meg a térkép,ezért én nem fogok plusz pendrive-ot is csatlakoztatni.Majd persze megírom milyen.Olvastam vissza,hogy android 8-9 vagy 6 számomra lényegtelen ami fontos navi,rádió,zene,tolatókamera menjen na ezekhez bármelyik android jó,vásárlók közül ketten is azt írták 9-es van rajta de ki tudja majd ha a kezembe lesz megnézem,de ahogy írtam azt se bánom ha 6-os.Nekem ennyi pénzért megérte főleg ha azt nézem itthon van egy két hely ahol 40-50 ezrek közt mennek az 1GB ram-os cuccok.De láthatod jópáran megvették akik nem csalódtak remélem én se fogok csak jobb lesz a gyári kazettás ford fejegységnél már tudásban.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

  • svgyula

    addikt

    válasz rnrn #673 üzenetére

    Szia! Ilyen volt az első:
    [link]
    A családba egy ilyet építettem be suzukiba:
    [link]
    Nekem most egy ilyen teljesít szolgálatot:
    [link]
    Mindet EU raktárból rendeltem. Mindegyik működik. Ezeken felül egyet küldtem vissza kijelző hiba miatt.
    Az első nagy dobozos a többi mind lapos 4-5cm mély tehát bárhova be lehet rakni nem foglal nagy helyet.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • punisher1

    aktív tag

    válasz rnrn #676 üzenetére

    Szia!
    Ma érkezett meg szép nagy DHL dobozban,meg is lepődtem.Le a kalappal jól be volt csomagolva.Szépen hiánytalanul minden megjött a kijelző fóliás,rengeteg kábel,keret,gps vevő,leirások,sőt még ajándékba kaptam hozzá egy vízálló hátsó kamerát is.Hétvégén kipróbálom egyelőre itthon nem a kocsiban még.

    "Ha nem válaszolok PÜ-re akkor lehet, hogy azok az ember között vagy,akik nem képesek kommunikálni ezért letiltottam!"

  • svgyula

    addikt

    válasz rnrn #834 üzenetére

    Nem az autó a kérdés! A kérdés az, hogy a gyári keretbe, gyári bekötéssel, minden extrával akarod-e? Mert az szinte biztosan nem jön ki a megadott max árból! Ha te akarod beépíteni, bekötni. Nincsenek extra kívánságaid akkor bármelyik jó lehet. A sima zenelejátszás/GPS mind tudja röccenés nélkül. Ha a lejátszóból, GPS-ből mások az igényeid akkor kell a memória és a sebesség. A tárhely az nem számít, hiszen pár ezer forintér már van sd/pendrive amire rengeteg zenét tudsz felrakni és működik akár egész nap. Minden tévhittel ellentétben ezeket nem évtizedekre tervezik! Ezek nagyjából egy sima(nem csúcsmobil!) telefon élettartamát adják. Vagyis egy új autóba ha használod pl 10 évig szinte biztosan kell cserélni mert nem fog addig tartani. :N Én beszereztem egyet amit tesztelek eddig pozitívak a tapasztalatok vele. A boot ideje kb 20mp és sajna nem tudtam még felvenni a gyártóval a kapcsolatot. Amúgy minden gyors és működik rendesen. A GPS az indítás után azonnal pozicionál. A wifi jel a "drót" antenna ellenére is jó! Kijelző megfelelő minőségű. Azt alkalmazások és a menü inkább hasonlít egy autós egységhez mint egy táblagéphez. Ezt idehozták 34eFt-ér eu-ból tehát áfa és vám mentesen. Bár szerintem az UK ráktár nem fog sokáig vámmentes lenni.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák