Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz no more #20415 üzenetére

    Nagyon kiszámíthatatlan egy telefon ... annyi biztos ! :D

    Volt hogy melóhelyemen leraktam 100% akkuval majd 1 óra múlva mikor a kezembe került 84% ... na mondom f*sza biztosan valami beragadt újraindítottam jó volt 1-2 napig, majd újra ugyan ezt csinálta, aztán ott volt az is hogy néha megszakadtak a hívások egy igazi szemétláda ez a Samsung szembe megy mindennel és mindenkivel, van benne egy "intelligens" akkumulátor kezelő ami majd eldönti helyetted hogy melyik alkalmazások eszik az akkumulátort és ő majd lekapcsolja őket jelen esetben a "Tárcsázó" fogyasztott a legtöbb akkut és persze hogy lekapcsolta = hívás megszakad ! :DDD

    Aztán ott a Facebook, Viber, Messenger stb. kedve szerint lekapcsolja őket mert sokat fogyasszanak ezzel nem is lenne gond de nem kapod meg az üzeneteket !

    Na és akkor az intelligens kezelő ami semmi más mint a "Clean Master" Samu változata, az a vicces hogy le sem lehet tiltani (non-stop fút a háttérben)

    Szoftveresen egy "trágya" az egész, én már legalább 2-3 éve mondom azt hogy a gyártók miért nem akarják azt megoldani hogy első indításnál legyen rá lehetőség hogy stock droid vagy szemétdomb Tácswizet szeretném használni, annyi felesleges folyamat fút a háttérben hogy vicc a felhasználók 99% azt sem tudja hogy micsoda ... komolyan amit csinálnak ez az Android rendszer meggyalázása, miért kell a felhasználókra minden szart ráerőszakolni ? :( had döntsem én el első indításkor hogy mit szeretnék használni :U

    Sony egy vicc ... 3 éve ugyan az a kocka dizájn és erőszakos Android rendszer ismét a saját szemetükkel, még 1-2 év és kivonulnak a mobil piacról (évről -évre hatalmas bukásaik vannak) ha ezen nem változtatnak,ez szinte biztos ... nem lenne rossz csak változtatni kéne a szemléleten és valami újat kitalálni ! :K

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák