Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Fall-N #38939 üzenetére

    15 eve a simen tarolom azt a jelenleg kb. 150 kontaktomat.
    Mentett mar meg ez a talan parasztosnak es regimodinak tuno megoldas nemegyszer, peldaul felhotarolas es szinkron ami esetleg epp elerhetetlen, a vcf fajl a 2 perce leejtett es uzemkeptelen telefonba stb.
    Az igaz hogy nem menti el az emailt, a mukahelyet, az otthont, az aznapi ebed menut, rendszamot. Csak a nevet es a telefonszamot. Ami nekem tokeletesen elegendo.

    Amikor ezeket importalom simrol a telefonra (mert Android 5.xxx felett a rendszer keptelen simet hasznalni telefonkonyvnek, miert, nem tudom) akkor hol, melyik mezobe mit irjak..? Mikor lefut az import 3 masodperc alatt?

    Azt mondod forditva vannak a mezok ertelmezve mert nalunk forditott a nevhasznalat.
    Ezt en es meg nagyon sokan sosem fogjak megerteni, amit a kijelzon latok az Kovacs Bela. Mi a legelso betu? K. Magyarazd el erthetoen annak aki ezt igy latja a kijelzon hogy nem, te hulye vagy mert az elso betu az nem a K hanem a B mint Bela.
    Es mar csak azt nem ertem, ha igy van ahogyan mondod, az osszes eddigi Motorola, Nokia, Siemens, Alcatel stb butatelefonom hogyan tudta normalisan kezelni a keresest? Akkor ezekszerint biztos azok voltak a hulyek az Android meg maga a tokely. Meg a dialerek es kontakt appok.

    Nem veszekedni akarok ezen. De bogy ez igy szar ahogy van arra nem mentseg az angol meg a forditott meg a mezok es egyebek. Szamomra nem.ismeri az abc-t es ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák