Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz svgyula #44683 üzenetére

    Tudom, csak néha rákérdezek hátha valami változott már. :) A droid is hibás, hogy ennyire védi a sok haszontalan gyorsítótárazott szemetet, de leginkább az appok fejlesztőit nem értem. Miért nem lehet beállítani minden telepített alkalmazásban kinek mi az igénye? 1. legyen-e gyorsítótárazás, 2. ha igen, mennyit és meddig tartsa meg.
    Nem tudom mi alapján állítják be... és minek??
    Van olyan ember, aki újra átnézi azokat az infókat, amiket már látott? Főleg a mai net sebességek mellett nem értem mi haszna van, csak szegény tárhelyet koptatja. Engem zavar, ha nincs rend....
    Igen, vannak olyan appok is, amik úgy lehalnak, hogy nem lehet elindítani sem. (pl Vendégek app kb hetente) És ezekre mi az elsődleges megoldás? Hát törölje a gyorsítótárat...

    Az átlagot nem érdekli, azért van, kit érdekel bla bla. Majd vesz újat, nagyobbat ha nem elég.... csak kérdés kinek nem elég a felhasználónak, vagy a hülyén megírt programnak?
    Pl egy Insta napi pár görgetéssel összeszed akár 1 GB-ot és a "végtelenségig" őrizgeti. Így a 130 MB-os App 1 GB-ra hízik pár nap alatt. Pár ilyen program, főleg a böngészők és elég szép adatmennyiség tud összejönni értelmetlenül. Amikor törlöm manuálisan majdnem 1 percig lehal a rendszer, annyira leterheli a sok apró (több 1000) fájl szemét törlése. :\

Új hozzászólás Aktív témák