Új hozzászólás Aktív témák

  • #72688384

    törölt tag

    válasz gazsintaor #42400 üzenetére

    sziasztok!

    szeretnék segitséget kérni hogy egy samsung A320FL-re stabil custom romot tudjak telepiteni gugli nélkül. (2db ilyen telefonom van)
    alapból 6-os android volt rajta amit később oreora updatelt a rendszer frissitésként.

    elsősorban lineageOS-t szeretnék használni, de ha van más rom ami stabil akkor az is szóba jöhet, nem nagyon követtem az utóbbi években hogy mik vannak.

    először 17-es lineageOS-t próbáltam telepiteni (lineage-17.1-20210118-UNOFFICIAL-a3y17lte.zip) de 7-es hibával sosem sikerült. xde forumon azt irták hogy frissiteni kell a bootloadert illetve azt h akinek oreo stock fent volt már annak eleve frissitve van. ez a két dolog egymásnak ellent mond igy nem értem.
    1-2 embernél láttam ugyanezt a hibát és egyiknek sem válaszoltak ezzel kapcsolatban igy gondoltam megkérdezlek titeket.

    jelenleg 16-os lineageOS fut rajta (lineage-16.0-20191008-UNOFFICIAL-a3y17lte.zip) amit már nem emlékszem honnan kukáztam csak arra hogy nincs mcfy "hivatalos nemhivatalos" letöltései között. ott a legutóbbi szeptember 8. (lineage-16.0-20190908-UNOFFICIAL-a3y17lte.zip)
    http://get.mcfy.fr/Samsung%20Galaxy%20A3%202017/LineageOS%2016.0/

    ezzel a builddel elég sok a gondom, random nem müködnek funkciók amig újra nem inditom, néha nem bootol stb.

    jólenne a legújabb lineageOS-t használni de hivatalosan nem támogatott a telefon 2017-es változata illetve xda forumon nincs egyértelmüen kifejtve hogy kell telepiteni rendesen.
    https://forum.xda-developers.com/t/unofficial-rom-a320fl-f-y-lineageos-17-x-10-0-64-bit-treble.4054921/

    másik dolog amit nem értek hogy egyik user azt irja hogy nem arm64-es ez a telefon, a másik meg azt h arm64-es. viszont amikor próbáltam a másik 2017-es telóra telepiteni a gappsot akkor a 64-es verzió nem települt csak a sima.

    megköszönöm ha valamelyikőtök tudna segiteni tiszta vizet önteni a pohárba akár itt akár privátban.

    szerk: jelenleg 3.5.2-es twrp van rajta és 3.14-es odinnal flesseltem és 22.1-es magisk van rajta de az sem akar rendesen müködni. (legalábbis a hide funkció)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák