Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    válasz TIstvan4 #21178 üzenetére

    Nekem a 4.4.4 jobban bejött, már alapból a színvilága is, (A beállításoknál meg itt ott ez a fehér alapon babakék téma kiveri nálam a biztosítékot, és nem lehet átállítani! még loaderrel se...) meg Lollipopal vannak érdekességei a telónak pl.: néha nem rezeg, ha a csengőhangot beállítom egyedire van hogy nem azzal akar csörögni, meg ez a prioritásos szarság is többször is bekapcsolódott már nálam is meg tesómnál is, és egy napig nem tudott elérni ez miatt pl a főnök, na meg az hogy a kijelző zárat nem engedi kikapcsolni most per pill valamiért az már mindent visz, na meg a kijelző zár előtti óra mutató kép is teljes mértékben felesleges, (amit ugyszintén nem lehet kikapcsolni) mert a kijelző záró minta fölött tökéletesen tudná mutatni az időt úgy mint ahogy a 4.4.4-nél...
    Az új legördülő menü se tetszik, meg az se hogy vendég profilt is be lehet állítani, ez is egy felesleges baromság, jó tudom ezt nem kötelező használni, de a legördülő menün ott foglalja a helyet fixen amit ugyszintén nem lehet kikapcsolni, illetve (nem állítom hogy egyáltalán, de egyértelműen bénábban állítja automatán a kijelző fényerejét, többszőr jártam már vele úgy hogy napos helyen semmit se láttam a kijelzőn)
    Sokkal szarabbul kapcsolódik, és dobálja el a wifit...
    És végül, de nem utolsó sorba a kamera minősége is ég és föld negatív irányba...
    Szóval rengeteg apróság van ami nem jön be benne.

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák