Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bjorngolf

    tag

    válasz Laza... #86458 üzenetére

    Hogy ha jól tudom a legtöbb futárszolgálatnál, hogy ha velük jön a cucc amit vetél akkor valamiért a vám elkerüli. Legalábbis én akárhányszor futárcéggel hozattam be akármit meg ismerőseim közül is nem egy csinálta ezt, egy alkalommal sem volt vám rajta. Szóval őszintén szólva én nem tudom hogy pontosan hogy megy ez. Inkább előre számolok vele és kellemes meglepetés ér max.

  • csampei

    senior tag

    válasz Laza... #86458 üzenetére

    Nem anyáztam! Ha szövegértési problémáid vannak akkor vissza az általánosba!!!

    És azt sem állítottam hogy a DHL nem vámol,de azt igen hogy a DHL+Etotalk kombó elég jó aránnyal ússza meg a vámot!És ez tény!Ezt lehet magyarázni,lehet hülyének nézni,vagy leszólni ez TÉNY!!! Ráadásul ezt mások is meg tudják erősíteni!

    De lesz@rom mit gondolsz,meg azt is hogy mások mit gondolnak!Amit tapasztalok azt írom!Ha tetszik teszik ha nem akkor húzz a véresbe,és ne válaszolj! :(((

    (#86460) aytukabozs

    Elvileg valami biztosítás ha eltűnne,vagy összetörne a csomag..."elvileg"

    (#86461) Laza...

    Ezekről a "rutinos rendelőkről" meg csak annyit hogy valóban van egy pár,és sajnos azt hiszik hogy ők hugy@zták a golf áramlatot ezért amit írnak az a szentírás,még ha orbitális marhaság akkor is! A sok tudatlan (tisztelet a kivételnek) meg tátott szájjal kajálja....Ez emeli ennek a fórumnak a színvonalát...Ezért vagyok itt nagyon ritkán...

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák