Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz steve1977 #66732 üzenetére

    Szerintem is Cappa félét rakd fel, az az xda-s az csak a droidtools-os kényszer-cwm.
    ITT is megtalálható.
    Én UMI X1S 20130520-220931 verzióval kaptam , ahogy néztem ez a legértelmesebb rom verzió, a 0528-on nem megy a cwm, a needromon ami fent van júniusi gyári az is állítólag vacak.

    Csináltam egy friss jbartos magyarítást a 0520-ra, most megy fel egy cwm-es frissítő csomag az előbbi helyre, a gyári romra kell felrakni. Annyit csináltam még benne hogy a systemben levő baidu alkalmazást törli (a többi kínait az alkalmazás menüben lehet uninstallálni), módosítottam az userdata csomagot hogy factory resetnél ne kerüljenek vissza a kínai dolgok, a beépített cd image-n nem a microsd pdf van hanem mtk6589 driverek, és a build.prop-ban az alapértelmezett nyelvet magyarra állítottam.

    Mobileuncle toollal fel kell tenni a cappa cwm-et, telefonra felmásolni a magyarítás zipet, újraindítani recoveriben, ott install zip from sd card menüben kikeresni a zipet és telepíteni. Cache és dalvik-cache törlés van benne, elvileg belakott telefonon is kellene mennie de legtisztább egy factory reset a magyarítás után. Akkor már magyar nyelven indul a varázsló :DD

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák