Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorhu

    veterán

    válasz svgyula #139969 üzenetére

    Viszont lehet, hogy van, ahova ő is inkább személyautóval megy, mint kamionnal :) Mert ugye ez alapján a picantonál nagyobb autóknak nincs értelmük, mert arra úgyis ott van a kamion. Lehet, hogy érdemesebb elfogadni, hogy sokféle felhasználás van, és ha megnézed, hogy mondjuk a metrón mire használják többen a telefont - tartalomfogyasztásra vagy telefonszámok hívására, vagy ugyanúgy a fiatalabb kollégák a munkahelyen a számítógéphez vagy a mobilhoz nyúlnak először egy üzenet érkezésekor, akkor megérted, hogy miért nem a 3210-esek mennek a piacon.

    Szerk: nyilván egy célszerszámmal (irodai gép, házimozi, hangrendszer stb.) soha nem lesz egyenértékű egy zsebmindenes, bár a perifériákhoz való csatlakozás egyre inkább hétköznapi valóság a mobiloknál is), de ha összeszeded, hogy mik a tipikus felhasználásai egy mobiltelefonnak, akkor azokhoz a legritkábban használt funkció (a telefonálás) kivételével mindhez alkalmasabb a nagyobb méretű kijelző.

    [ Szerkesztve ]

  • Somatom

    veterán

    válasz svgyula #139969 üzenetére

    Kamionban egy 11,6" -os tabletet használok. Régebben hurcoltam egy 16" -os tévét, de rájöttem, hogy fölösleges. A tablet nekem elég filmet nézni. Van benne 4G, GPS, így melóhoz is tudom használni. Van külön töltőportja, nem merül, ha perifériát dugok rá OTG -n. Itthon meg PC -ként üzemel, HDMI -n (bár, a DeX révén ezt a telóm is tudja). Szóval, minek hurcoljak laptopot, meg tartsak PC -t, amikor ez a két mobileszköz (megtámogatva egy NAS -sal) nekem mindenre elég.
    Ezt az ujjtakarást nem is értem. Sztem rosszul tartod azt a telót. Alapértelmezetten fekvőben használom. Két tenyerem közé fogom és két hüvelykujjal pötyögök.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák