Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik-e olyasmi "iszonyú hasznos" világító funkcióval megáldott készülék, mint az Xperia-sorozat bizonyos tagjai? (L, ST, P, ilyen hangulat-led-színváltó csoda) A barátnőm azon funkció nélkül nem szeretne telefont, viszont az xperia árazással, még céges "okosba" megoldással sem vagyok elégedett... a magyar gari=0 ft értéket vallom az utóbbi időben, amióta a leadott telóm úgy kaptam vissza, hogy öt perc alatt lemerített egy fullos akksit és tűzforró lett közben, valami okos rövidzárat okoztak benne a belső javítás folyamán, egy másfél-két hónap bélhúzást követően kaptam egy tök új, de másik készüléket...

    Kétmagos outdated "szutykot" meg nem akarok venni TFT panellel... az olcsóbb világítós xperia-k ilyesmik sajna...

    Aki kitalálta a világítós teló-szotty hardver kombót remélem csuklik rendesen most... Baromi jó ötlet volt eladási szempontból... és tényleg működik :W

    A kínai telókkal viszont eddig mindenki elégedett a családban nagyjából.. azért négy mag nem ártana, hd kijelző, 1 vagy 2 g ram... gondolom nem lesz ilyen készülék... :N főleg nem a 4,3 col (lánytenyér-telefon) körül...

    A dualsim nem halálosan fontos, de igazi dzsunka-brand legyen már :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák