Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz jFox #387 üzenetére

    Igen, én is ettől akadok ki!
    3 helyen 4 félét olvasok ugyan arról a telefonról. A kedvencem az volt, amikor egy hirdetésben 3 különböző eszközről volt fénykép. Amiből 1 szerintem az volt amiről koppintották, egy meg talán a látványterve, amilyenre elképzelték és 3. meg remélhetőleg az adott telefon, de csak nyomokban egyeztek meg a képek...

    Ilyen feliratos, hazudozós dolog nállam ott verte ki a biztit, amikor az egyik kamerája mellé azt írták, hogy HD camera. De itt a HD nem azt jelentette, hogy olyan videót vesz fel, hanem fényképezni fényképez 1920x1080-ban...

    És a nylevekkel is a kavarás... Valamihez van betűkészlet, másik itt-ott már magyar...
    Azt nem értem, vannak rendesen magyar menüs droid-os telefonok, annak a nyelvi fájlát nem lehet valahogyan átültetni?? :F

    1x volt a kezemben egy dual sim-es i4 koppintás...
    - A kijelző csak foltokban érzékelt
    - 3 nyelvű volt, de azt egyszerre használta. Néha magyar volt 1-1 felirat, de voltak angol és kínai feliratok is
    Egyszerűen egy használhatattlan vacak volt...
    Igaz, ez nem droidos, hanem valami más volt.

    Bár, hallottam olyanról is, hogy csak lekoppintják a droid kezelőfelületét, és közben meg valami java-s vacak futt rajta...

    Eladó cuccaim: -

Új hozzászólás Aktív témák