Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz svgyula #138580 üzenetére

    Bocs de nem olvastam végig amit írtál, mert nagyon rosszul látod.
    A hsz-ben leírtam hogy tavaly ennél jóval hosszabb túrákon is használtam, 3 éve használok telefont strava / komoot appal hogy navigáljon vagy csak felvegye az utat. Zsebben hordom, nincs bekapcsolva állandóan a kijelző, ahogy a linkelt képen is látszik ,tehát nem lehet egy wazes navihoz hasonlítani.
    Háttérben szépen csendben dolgozik, és csak akkor kellene jelentősebben merüljön mikor 1-1 percre előveszem mert nem tudom az utat.

    Ma 40% ot zuhant egy 2 órás túrán, ez sem ok szerintem, kipróbálom legközelebb más appal.

    Mindemellett lehet hogy a telefon öregedett el, és a proci nem bírja a frissített appok igényeit (tervezett elévülés?!) tehát hiába új az aksi, jobban kell dolgozzon a proci hogy fusson az app, ehhez nem értek csak egy ötlet.

    Ismerősök 8-10 órás túrákat mennek, végig fotózzák, és kijönnek 1 aksival, mert modernebb a telefon, de közel sem flagship.

    cappa72
    Kösz, lehet nem segített a merülésen, de jó tudni h alapból ki kell kapcsolni a miui optimalizációt.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák