Új hozzászólás Aktív témák

  • nimfas

    addikt

    válasz tibcsi0407 #114600 üzenetére

    Meizu Metal: 5,5", FHD kijelző

    Maga a telefon nagyon egyben van. Üveg széle le van kerekítve, körben van egy króm színű keret, aminek viszont van éle, kár.

    Ujjlenyomat olvasó jópofa, már a saját és párom ujját is beírtam vele, ha más szeretné oldani akkor kódot kér.

    Kicsit fura, hogy 1 gomb (fizikai) van rajta, nincs vissza és menü gomb, csak HOME ami maga az ujjlenyomat olvasó is. Szokni kell majd, ennyi!

    Vagy 2 nano SIM, vagy 1 SIM és SD kártya. Mivel asszonynak 1 SIM-je van így pont jó. A nyűg, hogy alapból nincs rajta magyar nyelv, de sikerült Morelocale-val megoldani, igaz ez így félmegoldás. (Nekem az Angol is jó lenne...)
    Doboza igényes, telefon mellett egy sim kiszedő tüske, töltő+usb kábel, továbbá egy gagyi EU átalakító volt még mellékelve.

    5.1-es rendszer, wifi után mindjárt talált is frissítést hozzá.

    Antutu 6.0 :54354

    Egyelőre ennyi, még belakás alatt van, GPS, beszéd teszt később, mert még nincs benne SIM, ugyanis a Redmi-ben normál méretű a SIM, holnap megy asszony pajtás cseréltetni a kártyát.

    Ja... a készüléket www.oppomart.com-on vettem, jelenleg 199 USD a fehér 16GB változat.

    Rendelésem így nézett ki:
    Subtotal $199.00
    Shipping & Handling $19.99
    Discount (OPM2VE) -$3.98
    Grand Total $215.01

    DPD hozta, ÁFÁ-t NEEEEEM kellett rá fizetni, olyan szállítást ajánlottak 20USD-ért. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák