Keresés

Aktív témák

  • frensys

    tag

    válasz Drenadar #30708 üzenetére

    A freemail oldalán csak pc-s beállitások vannak fent,az androidosak nincsenek,de nem sok minden állitás van amúgy a telón se,email cimet jelszót beirod meg kiválasztod hogy pop3 vagy imap aztán ennyi,és nem megy,mindig azt irja ki a beállitások nem fejeződtek be,miután véglegesitettem és keresni kezdte a kiszolgálot.

  • válasz Drenadar #30708 üzenetére

    Telefonra sincs előfizetésem, nem véletlenül vagyok feltöltőkártyás (szeretem tudni, hogy tényleg lebeszélem, amiért fizetek és ez nem nullázódik havonta). Mivel itthon is, cégnél is van net, útközben (gyalog 10 perc a munkahelyem :D) pont lesz*rom, hogy jön-e mailem vagy sem, akárcsak azt, hogy ír-e valaki valami hülyeséget iwiw-en. Bőven nem vagyok már az a generáció, amelyik csak iwiwen meg f*szbúkon képes egymással kommunikálni. Minek okostelefon? A játékok miatt, valamint GPS pótlékként (természetesen offline navival). Ha úgy tetszik, színtiszta hobbiból.

    A telóm nem céges, tehát, ha azt akarnák, hogy elérhető legyek mailen (ami a távolságból, illetve a munkám jellegéből adódóan egyébként is felesleges), akkor a cég fizetné, tehát nekem mindegy lenne. Ha valamire kíváncsi a főnököm, s nem vagyok bent, felhív és kész :) A céges wifi meg mindenkinek van.

    Egyébként most, hogy X8 után Defy+-t vettem, jöttem rá, hogy egy normálisan megírt felület esetében semmi szükség mindenféle kretén kiegészítő alkalmazásokra, a gyárinak is illik tudnia: forgalomszámláló, sync over WiFi only beállítás, normális e-mail kliens, akku energiakímélés beállítások, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Aktív témák