Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz Fall-N #168983 üzenetére

    "Na megnézném" -- jónapotkívánok :D 12132db könyvjelző és összesen 2880db jelszó.. a könyvjelzőket eleve úgy mentem, hogy ha az alapértelmezetten adott név nem elég beszédes akkor kiegészítem kézzel kulcsszavakkal vagy rövid leírással hogy utána visszakereshető legyen.. de én mentek forrásra mutató linkeket is pl.. viszont tudok strukturáltan és előre gondolkodni, több szintű mappákba rendszerezéssel eleve gyorsabb a keresés - ami mind-mind nagy segítség ;) Ezek közül van egy mappa amiben kifejezetten a napi szinten nézett cca. 30+ oldal van benne, mint egyfajta speed dial. De lényegében az is csak egy mappa a sok közül.

    svgyula: a Google TV / Android TV azért egy picit jobb mint a Win 3.1 mert 3.11 ugyanis van benne network stack :D Lányomnál egy TCL van Android TV-vel és ugyan én is utálom de azért 1000x jobb mint a kínai dobozok alaprendszere (ami AMLogic SoC esetén kb. alap, hogy gyárilag root-olt és malware fertőzött :D), lehet vele élni, Shizuku meg amit akarok, jó, picit nehézkes de mindent meg lehet oldani. Nade az Android Go.. Na az.. na AZ a legalja.

Új hozzászólás Aktív témák