Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof123

    őstag

    Ahogy ígértem írok egy pár sort az Alldocube iPlay 30 tabról. Ez személyes vélemény!

    2021.01.06-án rendeltem meg cseh raktárból és 12-én már átvettem. Szóval a szállítás nagyon gyors volt és a csomag is olyan állapotban érkezett meg ahogy annak lennie kell. Normálisan be volt csomagolva, sérülés és nyomódás mentesen érkezett meg.

    - Egyben van a készülék első ránézésre, de hosszabb használat és szemügyrevétel után látszik, hogy a simfoglalat picit kiáll a házból és sehogy sem lehet normálisan bepattintani.

    - A gombok kotyognak, de a nyomáspont szerintem rendben van.

    - A kijelző jó, szép képe van. A fényereje nagyon jó. Olvasni, youtube-ot nézni és filmezni... teljesen jó.

    - Hangszóró van rajta, ki is próbáltam, hogy működik-e, de ennyi is volt (kamerákkal is ugyan ez a helyzet, kipróbáltam, van rajta de ennyi is volt). : D
    Nem használom, csak fülhallgatóval, azzal pedig normálisan szól.

    - Összességében rendesen össze van rakva a készülék. Kézben tartva nem érződik, hogy egy olcsó tablet.

    - Olvastam, hogy másnak is belassult a böngésző. Nekem Mozillával csinálta és akármit csináltam nem javult meg. De érdekes módon csak egy bizonyos linken/oldalon csinálta, sehol máshol.

    - Az akksija nálam 11 órás kijelzőidőt produkál, ami szerintem nagyon jó. DE feltölteni kész rémálom. Nagyon lassan töltődik fel.

    Mindenkinek szívesen ajánlanám, ha időközben nem jött volna ki az iPlay 40, ami hasonló áron jóval többet nyújt.

    Üdv,
    K.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák